XKAPAT
Kategoriler
MENU
+90 535 700 15 20
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: BOSC0009
Stok Durumu: Tanıtım Amaçlı

Bosch Special Light Özel Diyet Yetişkin Köpek Maması 2.5 Kg

Ürün Tükendi


 • Açıklama
 • Yorumlar (0)
 • Sipariş Bilgileri
 • Açıklama

  BOSCH SPECIAL LIGHT YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

  İdrar boşaltım organlarında (böbrekler, üreterler) veya karaciğer metabolizmasında sorunları olan köpekler için metabolizma atıklarının azaltılması, böylelikle dolaylı olarak bu organların yükünün hafifletilmesi açısından özel besinler gerekmektedir. BOSCH SPECIAL LIGHT, oldukça düşük protein oranı (%13), eş zamanlı olarak sahip olduğu yüksek protein kalitesi, ayrıca mineral oranlarının (özellikle fosfor, sodium, magnezyum) oldukça düşürülmüş olmasından dolayı çok uzun bir sure boyunca dahi tek başına kullanılmaya çok uygundur.
  BOSCH SPECIAL LIGHT metabolizmanın yükünü hafifletir ve beslenmeye bağlı idrar yolu hastalıkları riskini önler.
  İdrar yolu hastalıkları, mannanlar ve glukanlardan oluşan bağışıklık kompleksimizin kullanılması suretiyle de bağırsak florası stabilize edilir ve aynı zamanda bağışıklık sistemi güçlendirilir.

  İÇİNDEKİLER

  Pirinç, arpa, kurutulmuş kümes hayvanı proteini (%7,5), kümes hayvanı yağı, hidrolize protein, keten tohumu, kalsiyum karbonat, selüloz (lif), balık yağı, kurutulmuş bezelye, potasyum klorür, kuru maya (%0,1 mannan oligosakkaritler, %0,06 beta-glukanlar), sodyum klorür, kurutulmuş yeşil dudaklı midye (%0,1), kurutulmuş hindiba.

 • Yorumlar (0)

  0 yorum
  Yorum Yap
  Not: HTML'e dönüştürülmez!

 • Sipariş Bilgileri
  Kargo ve Teslimat
  Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
  Ödeme Metodları
  Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.